Про ПРОЕКТ

 З початком введення карантину у зв’язку з розповсюдженням нового COVID-19, у Сторожинецькому районі збільшився обсяг відходів у порівнянні зі звичайним часом. Все це поглиблює екологічний стан довкілля в нашій громаді.

Об'єднавши свої зусилля та створивши Місцеву ініціативну групу з вирішення проблеми надмірного споживання пластику та поліетилену серед жителів Сторожинецької громади, ми ініціювали створення "Мандрівної еко-школи «Друге життя», яка дасть можливість жителям громади отримати необхідні знання, щоб зменшити кількість використання у побуті поліетиленових та пластикових виробів.

Керівник ініціативи та проєкту: Горвасюк Наталя

Проєкт став переможцем у Конкурсі проєктів, який здійснювала у липні 2020 р. ГО «Товариство Український Народний Дім в Чернівцях» в рамках підтримки локальних ініціатив за сприяння IM Swedish Development Partner.
МЕТА ПРОЄКТУ:
Наша команда ініціювала створення Мандрівної еко-школи «Друге життя», яка дасть можливість жителям громади отримати необхідні знання та навички, щоб зменшити кількість використання у побуті поліетиленових та пластикових виробів . Отже, реалізація проєкту здійснюватиметься шляхом популяризації доступних екологічних рішень щодо заміни, відмови від пластику та поліетилену або його повторного використання, навчання усіх бажаючих знаходити творчі ідеї та рішення щодо повторного використання відходів на майстер-класах, а також здійснення бренд-аудиту відходів, анкетного дослідження та еко-акцій.
ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:
- Сторожинецький центр дитячо-юнацької творчості;
- Сторожинецька районна централізована бібліотечна система;
- ГО ВПО «Ми з України»;
- ГО Мистецька агенція розвитку творчості осіб з інвалідністю «Промінь надії».
В результаті реалізації проекту очікується сформована екологічна культура та поведінка жителів громади Сторожинеччини. Здійснена просвітницька діяльність еко-школи дасть можливість у неформальний спосіб згуртувати однодумців та сформувати початок особистісного відношення до свідомого, активного та творчого впливу на збереження довкілля. Після закінчення періоду реалізації проекту діяльність еко-школи планується продовжуватися за підтримки Сторожинецької ЦБС, Сторожинецького ЦДЮТ з метою розширення своїх можливостей, кола учасників, інвестицій задля заручення їхньою підтримкою у вирішенні екологічних проблем громади., а можливо і створення потужного еко-руху на Сторожинеччині.


Коментарі